Firmy a městské či obecní úřady postižené povodní si mohou až na půl roku bezplatně zapůjčit multifunkční tiskárny Konica Minolta.

Společnost nabídla 200 tiskáren, které její servisní technici do 72 hodin dovezou na požadované místo a nainstalují. Požádat o to lze na tel: 841 777 777 nebo e-mailem na adrese: info@konicaminolta.cz. Akce trvá až do vyčerpání zásob.

 

Do každé společnosti je možné dovézt maximálně 5 ks barevných multifunkčních zařízení do formátu A3. Krátkodobá zápůjčka je bezplatná. Hrazeny budou pouze reálně uskutečněné výtisky a s nimi spojené náklady na pořízení spotřebního materiálu, jako jsou tonery nebo papír.

K vyřízení stačí objednávka a po instalaci podpis smlouvy o bezplatném zapůjčení a předávacího protokolu. Po uplynutí šesti měsíců budou mít firmy, městské i obecní úřady možnost zapůjčené zařízení odkoupit za zvýhodněných podmínek.

 

Konica Minolta je současně připravena pomoci všem svým zákazníkům, kteří byli povodní zasaženi. Kromě zápůjčky náhradního vybavení nabízí podporu při jednání s pojišťovnami a zrychlený servis.

 

Autor: (red)

Zdroj: KMH